Babushka Grand Hostel

1 stjärna
9,3
Fantastiskt
baserat på 244 omdömen
244 recensioner
mån 26/10
-
tis 27/10
2 gäster, 1 rum
Översikt
Priser
Faciliteter
Omdömen
Plats
Tips och vanliga frågor
Närliggande boenden

De senaste erbjudandena för Babushka Grand Hostel

mån 26/10
-
tis 27/10

Bekvämligheter på Babushka Grand Hostel

  • Gratis WiFi
  • Flygbuss
  • Tvättstuga
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp
  • Mikrovågsugn
  • Kylskåp
  • Luftkonditionering
  • Kök

Recensioner av Babushka Grand Hostel

9,3
Fantastiskt
244 verifierade omdömen
Fantastiskt
194
Utomordentligt
31
Bra
8
Okej
4
Till belåtenhet
3
Mediokert
0
Dåligt
4
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Läge

Malaya Arnautskaya Street 60, Odesa 65012

I närheten

  • Al-Salam Mosque204 m
  • Spartak Stadium1 km
  • Jewish Museum of Odessa1.1 km
  • Odessa Pushkin Museum1.2 km
  • Deribasovskaya Street1.5 km
  • The Statue of Laocoon1.6 km
  • Odessa Opera and Ballet Theater1.6 km
  • Odessa Literary Museum1.6 km
  • Shevchenko Park1.6 km
  • The Cannon1.7 km
  • Chornomorets Stadium1.7 km
  • Ekaterininskaya Square1.8 km

Policyer

Incheckning/Utcheckning

Incheckning när som helst efter 14:00, utcheckning när som helst före 12:00.

Avbokning/Förskottsbetalning

Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Vanliga frågor om att boka rum på Babushka Grand Hostel

  • Var ligger Babushka Grand Hostel?

    Babushka Grand Hostel ligger på Malaya Arnautskaya Street 60 i Prymors'kyi District, 0,9 km från centrala Odesa. Al-Salam Mosque är det landmärke som ligger närmast Babushka Grand Hostel.

  • När är incheckningstid och utcheckningstid på Babushka Grand Hostel?

    Incheckningstid är 14:00 och utcheckningstid är 12:00 på Babushka Grand Hostel.

  • Erbjuder Babushka Grand Hostel gratis wifi?

    Babushka Grand Hostel erbjuder gratis wifi.

  • Hur långt är det från Babushka Grand Hostel till flygplatsen?

    Babushka Grand Hostel ligger 6,8 km från Odesa Intl. Babushka Grand Hostel ligger 137 km från Kherson.

  • Hur kan KAYAK hitta så fantastiska hotellerbjudanden för Babushka Grand Hostel?

    KAYAK söker på nätet efter alla rumserbjudanden som finns tillgängliga på Babushka Grand Hostel i Odesa och låter dig jämföra dem för att hitta det bästa priset för din vistelse. Många olika resesajter kommer att erbjuda rabatter eller erbjudanden vid olika tidpunkter för rum på Babushka Grand Hostel och KAYAK ger dig priser från ett stort utbud av resesidor. Detta innebär att du alltid kan hitta ett bra erbjudande för Babushka Grand Hostel.

Närliggande hotell och boenden

2-stjärnigt hotell
Hotel Flat 5678
0,05 kmWifi, Kabel- eller satellit-TV199 kr+
Semesterboende
Vip Exclusive 2 rooms apartment
9.8 Utmärkt (17 omdömen)0,06 km367 kr+
Semesterboende
Vip Ferytale apartments
10 Utmärkt (2 omdömen)0,06 km367 kr+
Semesterboende
Vip Ferytale 2 rooms apartment
0,06 km367 kr+
Semesterboende
15% billigare
Rishelyevskiy
7.9 Bra (416 omdömen)0,16 kmLuftkonditionering109 kr+
3-stjärnigt hotell
15% billigare
Sdam kvartiru v tsentre Odessy.
9 Utmärkt (74 omdömen)0,38 km109 kr+
Semesterboende
8% billigare
Railwaystation Apartment - Odessa
5.6 Okej (3 omdömen)0,12 km119 kr+
Semesterboende
8% billigare
#8 Apartments
8.7 Utmärkt (685 omdömen)0,39 kmEndast vuxna, air-condition, Tvättstuga119 kr+
Semesterboende
Vip Ferytale apartments
10 Utmärkt (2 omdömen)0,06 km367 kr+
Semesterboende
Квартира
10 Utmärkt (16 omdömen)0,12 km407 kr+
Semesterboende
Квартира в центре, Екатериненская 75 ( Green)
10 Utmärkt (3 omdömen)0,22 km526 kr+
Semesterboende
Квартира
10 Utmärkt (8 omdömen)0,25 kmKök, air-condition, Tvättmaskin218 kr+

Bra att veta

Distans till centrum

0,9 km